Quark enerji uygulamalarının amacı; enerji bedenindeki pürüzleri ve blokajları ortadan kaldırmak ve enerjinin doğal akışını sağlamaktır. Bu şekilde sağlanan denge tamamen doğal olduğu için, bu uygulamaların insan bedeni üzerinde yan etkisi söz konusu değildir.

Quark maddenin en temel bileşenlerinden oluşur. Quarkların birleşmesiyle hadron adını taşıyan birleşik parçacıklar meydana gelir. Bu birleşik parçacıklar nöron ve protondur.

Nötron ve proton Quark adını taşıyan parçacıklardan oluşur. Quarklar hadronların içinde yer alır. Yalnız şekilde bulunmazlar. Ancak buna rağmen günümüzde görüntülenememiştir.

Yapılan teorik hesaplar neticesinde var olduğu sayılır. Quarkları ayırmaya çalıştığımızda uzaklığın artmasıyla çekim gücü artar. Ve birbirinden ayırmak gittikçe zorlaşır.

7 OLUMLAMA

Eğer siz olumlu bir frekansta olursanız çevrenizdeki negatif frekanslar size ulaşamaz eğer herhangi bir insanın bir sorunundan veya sıkıntısından etkileniyorsanız bu sizin kişisel enerji frekansınızın düşük olmasındandır. Bu durumda hemen kendinizi odaklayın ve kendi frekansınızı yükseltin. 

Enerji frekansınızı değiştirmek için “enerjim kendimi çok iyi hissedeceğim bir frekansa yükseliyor” olumlaması ile çalışmanız bile çok faydalı olacaktır. Bu şekilde başka düşük frekanslı kişileri veya olayları kendinize çekmekten de kurtulmuş olursunuz.

MÜKEMMEL 9 FARKINDALIK 

Gülümse, derin nefes al ve farkında ol farkındalık insan için en önemli şeylerden biridir. Şimdide olmak düşüncelerden ve kaygılardan sıyrılmak büyük bir huzur verir. Çoğu zaman anda kalmak ve farkındalık bizim için çok zor bir süreçtir.
  • Sabah uyanınca, bir süre yatakta oturun; Zihninizi boşaltın.

  • Dişlerinizi fırçalarken odaklanın; Diş fırçalarken yapmadığınız şey diş fırçalamaya odaklanmaktır. Farkındalığımızı geliştirecek harika bir ritüeldir. Diş fırçalamaya odaklanın başka hiç bir şey düşünmeyin.

  • Yemek yerken yemeğe odaklanın; Televizyon izliyoruz ve o sırada yemeği bitiriyoruz yada kafamızda hesaplar yapıyoruz ama bu farkındalığımızı azaltıyor. Yemek yerken yemeğin lezzetine odaklanın göreceksiniz. Çok daha keyifli olacak.

  • Yarım saat yürüyüş yapın; Zihninizi boşaltarak yarım saat yürüyüş yapın.

  • Çayı bir serenomiye dönüştürün; Çay içerken porselen bardak kullanın ve porselen demlikte çay demleyin. Bir çay içme saatiniz olsun ve bunu özel kılın.

  • Gideceğiniz yerlere yavaş yürüyün. İşe giderken biraz erken çıkın ve yolculuğun tadını çıkartarak gidin. Acele etmeden yürüyün.

  • Sessiz bir ortamda kitap okuyun. Farkındalığınıza iyi gelecek bir şeyde kitap okumaktır. Hayal dünyasına dalmak zıt görünebilir. Ama bu odaklanmak için büyük bir adımdır.

  • Şükredin; Hayatta size verilen şeyler için şükredecek farkındalığınızı arttırın.

  • Yarım saat odaklanmak için çalışın. Konsantrasyon çok önemlidir. Odaklanmak için mutlaka basit bulmacalar veya kolay faaliyetler uygulayın. Bir an içinde sadece bir görev yapın ve zihninizi sadece yaptığınız işe odaklanın.