Bioenerji Seansının Genel Faydaları

  • Kronik yorgunluğu ortadan kaldırır.
  • Ruhsal durumu düzenler
  • Her türlü ağrılarda etkilidir.
 
 
  • Metobolizmayı hızlandırır.
  • Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırır.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Bioenerji Nedir ?

Bioenerji hayat akımı, yaşam enerjisi, doğal enerji demektir.

Çin tıbbında buna Çİ (yaşam enerjisi), Tibet ve Hindistanda Prana deniliyor. Bioenerji insan vücudunda ver herhangi bir canlı türünde var olan doğal bir enerjidir. Bütün evrene akan bir hayattır. Bioenerji, vücudun bir bütün olarak ele alıp uygulanır. Bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi bir bakıma vücudun enerjisine akort ve balans ayarı yapılmasıdır.

Yaşadığımız ortamda, yüksek performans, motivasyon, konsantrasyon, yaşam sevinci olması için bioenerji dengemizin mükemmel olması gerekmektedir. Sinir sistemimizin, doğadaki enerji dengesine uyum gösterir şekilde programlanmış olduğundan, dengenin bozulmaması için irademizin dışında reaksiyonlar gösterebilmektedir. 

Ne yazık ki yaşadığımız ortam(hava kirliliği, hormonlu gıdalar, zararlı elektromanyetik dalgalar, ozon tabakasının delinmesi vs.) yaşam tarzımız(aşırı stres, dengesiz beslenme, spor yapamama) ve öfke, korku, üzüntü, gibi duyguları içimizde bastırmamız, enerji dengemizi ciddi şekilde bozabilmektedir.

Bu aşamada bedenimizin dili olan hisleri, duyguları çok iyi saptayıp bu saptadığımız şikayetlerin ana nedeni vücudumuzdaki bioenerji dengesinin bozulmasıdır. Bioenerjiyle, bu dengesizliği tekrar normal hale getirebilmektedir.

 Merak Ettikleriniz? 

Bioenerji Nasıl Yapılır?

Gözlerinizi kapatarak, konsantre olmanızı istiyoruz. Hiç bir şekilde TEMASta bulunmadan, enerji akımını sağlayarak çakralarınızı açıyoruz. Bioenerji bir hayat akımıdır.Sizi stresten korur.

Yabancı Ülkede Yaşıyorum?

Bioenerjinin mesafe ile ilgisi yoktur. Bioenerji UZAKTAN uygulanabilir. Sizin için uygun olan saatte, sizin için uygun olan bir günde bioenerji ugulaması yapılmaktadır.

Bioenerjide acı hissedilir mi?

Bioenerjide tesam olmadığı gibi her hangi bir tıbbi yada farklı bir metaryal kullanılmaz. Fizik tedavi şeklinde her hangi bir uygulama yapılmaz. Dolayısı ile size temas olmayacağı için herhangi bir acı duymazsınız.